Ҳурматли ишбилармонлар, тадбиркорлар ва инвесторлар диққатига!
Ўзбекистон Республикаси Президентининг “Иқтисодиётда давлат иштирокини янада қисқартириш ва хусусийлаштиришни жадаллаштиришга оид қўшимча чора-тадбирлар тўғрисида”ги 2022 йил 18 мартдаги ПҚ-168-сон қарорига мувофиқ, Давлат активларини бошқариш агентлиги томонидан очиқлик ва шаффофлик тамойилларини қўллаган ҳолда Ўзагросервис” АЖнинг тегишли мулклари “E-auksion” электрон савдо майдончасига сотиш мақсадида жойлаштирилганлиги маълум қилинади.
Давлат активларини бошқариш агентлиги мазкур активларга қизиқиш билдирган ишбилармонлар, тадбиркорлар ва салоҳиятли инвесторларни очиқ оммавий савдоларда иштирок этишга таклиф қилади.

Вниманию бизнесменов, предпринимателей и инвесторов!
В соответствии с постановлением Президента Республики Узбекистан от 18 марта 2022 года №ПП-168 «О дополнительных мерах по дальнейшему сокращению государственного участия в экономике и ускорению приватизации», основываясь на принципы открытости и прозрачности, Агентство по управлению государственными активами сообщает о выставлении на продажу сооветствующих имуществ АО «Узагросервис» через электронную торговую площадку «E-auksion».
Агентство по управлению государственными активами приглашает всех бизнесменов, предпринимателей и потенциальных инвесторов, заинтересованных в этих активах, к участию в открытых публичных торгах.