Ҳурматли ишбилармонлар, тадбиркорлар ва инвесторлар диққатига!
Ўзбекистон Республикаси Президентининг “Иқтисодиётда давлат иштирокини янада қисқартириш ва хусусийлаштиришни жадаллаштиришга оид қўшимча чора-тадбирлар тўғрисида”ги 2022 йил 18 мартдаги ПҚ-168-сон қарорига мувофиқ, Давлат активларини бошқариш агентлиги томонидан очиқлик ва шаффофлик тамойилларини қўллаган ҳолда Ўзагросервис” АЖнинг тегишли мулклари “E-auksion” электрон савдо майдончасига сотиш мақсадида жойлаштирилганлиги маълум қилинади.
Давлат активларини бошқариш агентлиги мазкур активларга қизиқиш билдирган ишбилармонлар, тадбиркорлар ва салоҳиятли инвесторларни очиқ оммавий савдоларда иштирок этишга таклиф қилади.

To the attention of businessmen, entrepreneurs and investors!
According to the Presidential Resolution from March 18, 2022 PR-168 "About additional measures on further reduction of state participation in economy and acceleration of privatization", based on openness and transparency principles, State Assets Management Agency reports on offering for sale the property of "Uzagroservice" JSC through an electronic trading platform "E-auksion".
State Assets Management Agency invites all businessmen, entrepreneurs and potential investors interested in these assets to participate in this open public sales.