7 октябрь санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
655 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 136,2 млрд сўм бўлган 711 та лот 167,4 млрд сўмга реализация қилинди.
• сони 14 та
• бошланғич нархи 9,4 млрд сўм
• сотилган нархи 11,5 млрд сўм
• Сирдарё вилояти Сирдарё туманида жойлашган бошланғич нархи 4,9 млрд сўм бўлган «АWP» МЧЖ ҚК устав фондидаги 50 фоиз давлат улуши 5,2 млрд сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 5,3 млрд сўм
• сотилган нархи 8,1 млрд сўм
• Навоий вилояти Навоий шаҳрида жойлашган бошланғич нархи 1,6 млрд сўм бўлган "Бизнесни ривожлантириш банки" АТБ балансидаги меҳмонхона биноси 1,7 млрд сўмга сотилди.
• сони 34 та
• бошланғич нархи 549,3 млн сўм
• Навоий вилояти Навоий шаҳрида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 7,5 млн сўм бўлган Навоий шаҳар адлия бўлими балансидаги бинонинг бўш турган хонаси 107,6 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 276 та
• бошланғич нархи 97,1 млрд сўм
• сотилган нархи 118,9 млрд сўм
• ер майдони 21,6 га
• Тошкент шаҳар Сергели туманидан бошланғич нархи 72,7 млрд сўм бўлган логистика маркази омборхона ва офис бинолари қуриш учун 7,35 гектар ер участкаси 76,3 млрд сўмга сотилди.
• сони 189 та
• бошланғич нарх 3,5 млрд сўм
• сотилган нарх 3,8 млрд сўм
• ер майдони 617 га
• сони 66 та
• бошланғич нархи 14,6 млрд сўм
• сотилган нархи 17,2 млрд сўм
• Наманган вилояти Наманган шаҳридан бошланғич нархи 4 млрд сўм бўлган савдо мажмуаси ва умумий овқатланиш шохобчаси 4,1 млрд сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 7 октября
На аукционы и открытые торги было выставлено 655 лота. Также было реализовано 711 объекта со стартовой ценой 136,2 млрд сумов за 167,4 млрд сумов.
• 50 процентов государственной доли, принадлежащей СП ООО «АWP», расположенное в Сырдарьинском районе Сырдарьинской области, со стартовой ценой 4,9 млрд ​​сумов продано за 5,2 млрд сумов.
• Здание гостиницы, принадлежащее АКБ "Бизнесни ривожлантириш банки", расположенное в городе Навоий Навоийской области, со стартовой ценой 1,6 млрд ​​сумов продано за 1,7 млрд сумов.
• стартовая цена 549,3 млн сум
• Пустующая комната, принадлежащая Навоийскому городскому управлению юстиции, расположенная в городе Навоий Навоийской области, со стартовой арендной ставкой 7,5 млн ​​сумов сдана в аренду за 107,6 млн сумов.
• количество 276
• стартовая цена 97,1 млрд сум
• цена продажи 118,9 млрд сум
• площадь земельного участка 21,6 га
• Земельный участок, расположенный в Сергелийском районе города Ташкента, площадью 7,35 га, со стартовой ценой 72,7 млрд ​​сумов продан за 76,3 млрд сумов для строительства логистического центра а также складских и офисных зданий.
• количество 189
• площадь земельного участка 617 га
• количество 66
• стартовая цена 14,6 млрд сум
• цена продажи 17,2 млрд сум
• Торговый центр и место для общественного питания, расположенный в городе Наманган Наманганской области, со стартовой ценой 4 млрд ​​сумов продан за 4,1 млрд сумов