Савдога чиқарилган давлат активлари бўйича таклифларни қабул қилиш муддатини узайтириш тўғрисида
Давлат активларини бошқариш агентлиги томонидан 2021 йил 30 мартда Ўзбекистон Республикаси Президентининг “Давлат активларини хусусийлаштириш жараёнларини янада жадаллаштириш тўғрисида” 2021 йил 11 февралдаги ПФ-6167-сон Фармонига мувофиқ хусусийлаштирилиши белгиланган “Белдирсой оромгоҳи” ва “Сижжак” дам олиш масканларини оммавий савдоларга чиқарилганлиги тўғрисида эълон қилинган эди.
Савдо жараёнларини янада шаффоф ва рақобатбардош ўтказиш, савдоларда қатнашиш учун талабгорларга қулай шароитлар яратиш мақсадида, талабгорлардан таклифларни қабул қилиш муддати 2021 йил 1 июль куни Тошкент вақти билан соат 18:00 га қадар узайтирилганлигини маълум қиламиз.

Объявление! О продлении срока приема заявок по приобретению государственных активов, выставленных на торги.
В соответствии с Указом Президента Республики Узбекистан от 11 февраля 2021 года №УП-6167 «О мерах по дальнейшему ускорению процессов приватизации государственных активов», Агентством по управлению государственными активами 30 марта 2021 года было объявлено о выставлении на публичные торги зон отдыха «Белдирсой оромгохи» и «Сижжак» подлежащих приватизации.
В целях обеспечение более прозрачного и конкурентного процесса торгов, а также создания благоприятных условий для участников торгов, объявляем о продлении срока подачи заявок до 18:00 часов по Ташкентскому времени 1 июля 2021 года.